AKTUALNOŚCI110. Penis Complete- opis produktu

Penis Complete- opis produktu

Prawie jedna trzecia mężczyzn na świecie narzeka na wielkość swojego penisa. W ich mniemaniu jest on zbyt niewielki, żeby w pełni zadowolić kobietę i stanowić o męskości. Na szczęście na rynku pojawiły się skuteczne środki, które pozwalają na zlikwidowanie tego problemu.

Kiedy penis jest zbyt mały?

W sensie zdrowotnym o ile oczywiście nie mówimy o przypadkach ekstremalnych, niewielki penis nie przeszkadza mężczyźnie ani w kopulacji, ani też w zakresie płodzenia dzieci. Jednak praktycznie każdy mężczyzna deklaruje, że chciałbym mieć większego i grubszego penisa. Dzieje się tak, gdyż wielkość penisa, stanowi swoistą definicję męskości i poprzez jego długość społeczeństwo decyduje niejako, kto jest bardziej „samcem” a kto mniej. Mężczyzn z długim i grubym penisem postrzega się powszechnie i to zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, jako lepszych kochanków.

Jak zatem przedłużyć penisa?

Istnieje wiele sposobów, które mają na celu wydłużenie penisa. Niestety większość z nich nie jest obojętna dla naszego zdrowia. Istnieją też urządzenia mające na celu wydłużyć penisa. To słynne pompki, które także wpływają na nasze zdrowie, a dodatkowo rezultat ich działania delikatnie mówiąc, często odbiega od oczekiwań mężczyzn. Dlatego naukowcy w holenderskich laboratoriach Cobeco Pharma Manufacturing BV, opracowali szczególną formułę preparatu, który jest adresowany właśnie do tych mężczyzn, którzy narzekają na długość swojego penisa. Penis Complete marki Sexual Health Series to w pewnym sensie prawdziwa rewolucja na rynku suplementów wspomagających sprawność seksualną mężczyzn. Przede wszystkim trzeba podkreślić jego skuteczność i efektywność. Dodatkowo suplement ten działa kompleksowo i przy okazji wydłużania penisa, potrafi też wspomóc mężczyzn w innych zaburzeniach seksualnych. Regularne stosowanie suplementu pozwala osiągnąć mocniejszą i przede wszystkim trwalszą erekcję, a także gwarantuje dłuższy stosunek oraz eliminuje przedwczesne wytryski.

Jaki jest skład suplementu Penis Complete?

Penis Complete dostarcza niezbędnych składników, których brak może być przyczyną, lub jedną z przyczyn obniżonej sprawności seksualnej, niskiego libido, a także problemów z erekcją. Dodatkowo warto podkreślić, że wszystkie składniki występujące w suplemencie są pochodzenia naturalnego. Ważnym składnikiem produktu jest L-arginina. To aminokwas, który wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, dzięki czemu większa ilość krwi jest w stanie w jednej chwili dotrzeć do narządów płciowych, co z kolei gwarantuje trwalszą dłuższą erekcję. Z kolei buzdyganek naziemny wspomaga zwiększać produkcję testosteronu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego. Im wyższy jest poziom tego hormonu, tym większy popęd seksualny. Dodatkowo buzdyganek naziemny powoduje zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych, którymi przepływa krew, powodując powiększenie penisa i silną erekcją. Z kolei palma sabałowa wykazuje działanie antyandrogenne oraz powoduje unieczynnienie 5-alfa reduktazy, która katalizuje przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamuje aktywności biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu aromatazy. Preparat ten posiada również właściwości przeciwzapalne oraz przeciwwysiękowe. Palma Sabałowa ma też właściwości odmładzające. Oprócz tego w suplemencie znajdziemy też żeń szeń, korzeń maca, pestki dyni oraz pokrzywę.

Jak stosować suplement Penis Complete?

Produkt należy przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, niewidocznym i niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt, w temperaturze pokojowej. Nie należy przekraczać porcji, która jest zalecana przez producenta. Samo stosowanie środka jest bardzo proste. Przyjmuje jedną lub dwie tabletki dziennie. Pierwsze rezultaty możemy zaobserwować u siebie już po tygodniu – dwóch stosowania. Środek nie może być stosowany przez osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników w suplemencie. Penis Complete nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy), przy wyraźnych zmianach miażdzycowych naczyń serca i mózgu oraz osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia). Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne właściwości tego suplementu.

Ostatnio przeglądane