AKTUALNOŚCI109. Black Stone Spray- opis produktu

Black Stone Spray- opis produktu

Przedwczesny wytrysk to według definicji stan, kiedy mężczyzna wcale lub prawie wcale nie kontroluje wytrysku nasienia przed doznaniem przyjemności przez partnerów. Według różnych szacunków problemem tym dotkniętych jest na świecie nawet do trzydziestu procent mężczyzn w wieku powyżej czterdziestego roku życia.

Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Przyjęło się uważać, że problem przedwczesnego wytrysku dotyczy wyłącznie młodych mężczyzn, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w zakresie współżycia seksualnego. Stres i trema, jakie temu towarzyszą, potrafią skutecznie sparaliżować młodzieńca, który reaguje właśnie przedwczesnym wytryskiem. Dopiero z upływem czasu mężczyzna uczy się jak panować nad wytryskiem dającym pełną satysfakcję i przyjemność. Niestety pogarszająca się jakość żywienia, zanieczyszczenie powietrza, powszechne używanie alkoholu i palenie papierosów sprawiają, że coraz częściej problem dotyka dojrzałych mężczyzn, których organizm po prostu ze względu na kiepską ogólną kondycję, zaczyna przejawiać zaburzenia. Sam problem przedwczesnego wytrysku nie ma żadnych następstw zdrowotnych ani w żaden sposób nie uniemożliwia reprodukcji, jednak powoduje u mężczyzny uczucie wstydu, mniejszej wartości męskiej, lęku przed brakiem zaspokojenia seksualnego partnerki, jej utratą, ośmieszeniem przez nią w jego środowisku. Efektem tego mężczyzna zaczyna unikać seksu, co doprowadza do konfliktów rodzinnych, spadku aktywności zawodowej, a nawet uciekanie w uzależnienia w postaci alkoholu.

Jak możemy przeciwdziałać?

We własnym zakresie możemy stosować techniki, które pozwalają nieco zredukować zaburzenie przedwczesnego wytrysku. Chodzi tu na przykład o ćwiczenia mięśni Kegla, czy masturbowanie się z przerywaniem, kiedy czujemy, że zbliża się moment wytrysku. Możemy też starać się kontrolować ten moment podczas stosunku. Jeżeli nasza partnerka zgodzi się, to dobre rezultaty daję stosunek przerywany i zaciskanie penisa, kiedy czujemy, że za chwilę nastąpi wytrysk. Nie wszyscy mogą sobie jednak pozwolić na taki komfort ćwiczeń i taką zażyłość z partnerką. Dlatego właśnie naukowcy i farmaceuci opracowali bardzo skuteczny środek, który pozwoli nam odzyskać na nowo kontrolę nad naszym podnieceniem.

Black Stone Spray  to nowy, rewolucyjny preparat w sprayu dla mężczyzn wzmacniający erekcję, poprawiający sztywność penisa, oraz przedłużający długość stosunku płciowego. Jest przeznaczony dla tych mężczyzn, którzy zmagają się z zaburzeniami dotyczącymi przedwczesnego wytrysku. Jego działanie polega na osłabieniu ciał jamistych, czyli naczyń krwionośnych penisa. W efekcie członek jest znieczulony na bodźce zewnętrzne. Jednocześnie członek utrzymany jest w ciągłym wzwodzie.

Jaki ma skład Black Stone Spray i jak go używać?

Głównymi składnikami sprayu jest Hypericum Perforatum i Avena Sativa, które odpowiadają za zwiększone ukrwienie członka przez napływ krwi, oraz rozluźnienie ciał jamistych spełniających ważną funkcję przy odczuwaniu orgazmu. Oba te składniki powodują, że z jednej strony osłabia się istotę bodźca seksualnego, a z drugiej poprawie ulega siła i trwałość samej erekcji. Wszystko to pozwala znacząco wydłużyć stosunek seksualny. Ponieważ Black Stone Spray jest dostępny w formie sprayu, to jego użycie jest bardzo proste i co najważniejsze komfortowe. Wystarczy zaaplikować substancje na całej długości penisa, co oznacza jakieś pięć psiknięć sprayem. Operacje trzeba przeprowadzić na około trzydziestu minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Black Stone Spray nie tylko nie wpływa na siłę erekcji, ale też bardzo szybko się wchłania i nie posiadając żadnego zapachu, nie pozwala w żaden sposób na to, żeby partnerka domyśliła się jego użycia. W trakcie stosowania środka nie powinniśmy spożywać większej ilości alkoholu, a także przyjmować innych suplementów czy leków, które wykazują podobne działanie lub przeznaczenie. Black Stone Spray nie powinien być też stosowany przez osoby niepełnoletnie oraz te, u których ze względów zdrowotnych, długotrwały stosunek seksualny nie jest wskazany.

Ostatnio przeglądane