AKTUALNOŚCI108. Orgasm Extra- opis produktu

Orgasm Extra- opis produktu

Problemy z erekcją najczęściej pojawiają się u mężczyzn po czterdziestym i pięćdziesiątym roku życia. Jednak niehigieniczne prowadzenie się, zanieczyszczenia środowiska oraz używki, sprawiają, że coraz częściej na tego typu dolegliwości narzekają już trzydziestolatkowie, a czasami nawet dwudziestolatkowie.

Skąd się biorą problemy z erekcją?

W niewielki liczbie przypadków problemy z erekcją to efekt poważnych chorób, które trawią nasz organizm. Czasami podłożem mogą być zaburzenia psychiczne i psychologiczne. Nieprzepracowane problemy z dzieciństwa czy wczesnej fazy dojrzewania. Problem z erekcją może też wynikać z innej orientacji seksualnej. Jednak w przytłaczającej większości przypadków, zaburzenia te to efekt naszego trybu życia. Czynniki, które znacząco obniżają sprawność seksualną mężczyzn, a co za tym idzie, wpływają na zdolność do uzyskiwania i utrzymania erekcji to na przykład: nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, stres, przepracowanie, niewyspanie, depresja, zła dieta, brak aktywności fizycznej oraz otyłość.

Jak sobie z tym poradzić?

Kiedy zauważymy, że nasza kondycja seksualną, mówiąc oględnie, siada, to powinniśmy przede wszystkim wyeliminować wszystkie wyżej wymienione czynniki. Jednak regeneracja organizmu, to proces długotrwały, który może trwać w zależności od indywidualnych predyspozycji od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Dlatego, jeśli chcemy sobie pomóc doraźnie, warto skorzystać z pomocy, specjalnie opracowanych środków. Jednym z nich jest Orgasm Extra. Wzmacnia on potencję o około sześćdziesiąt procent i wydajnie poprawia zdolność do erekcji i jej utrzymania, poprzez lepsze ukrwienie oraz odżywienie tkanek. Tym samym produkt ten sprawia, że penis się wyraźnie powiększa. Poza tym Orgasm Extra stymuluje produkcję ejakulatu. Dzięki temu nasienia jest dużo więcej, przez co rośnie intensywność doznać w czasie orgazmu. Z dobrodziejstw Orgasm Extra skorzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety bowiem produkt ten wydłużać stosunki, a nawet zwiększać ich częstotliwość. Kilkukrotny seks w ciągu doby stanie się jak najbardziej możliwy.

Co zawiera Orgasm Extra?

Skład Orgasm Extra oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie ma w nich chemii ani ich produktów pochodzących z laboratorium. Dzięki temu środek ten jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia pacjentów. W Orgasm Extra znajdziemy między innymi Bukwicę Lekarską. Stosowana jest przez ludzi już od starożytności. Zasobna w garbniki (0,15%), związki aminowe oraz irydoidy, ma działanie przeciwzapalnie, likwiduje stany zapalne błon śluzowych oraz wpływa regenerująco na naskórek. Bukwica stosowana jest także przy chorobach pęcherza moczowego i moczowodów. Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwbólowe. Z kolei ekstrakt z suszonej papryki chilli jest stosowany do wzmożonego odczuwania bodźców seksualnych oraz do zwiększenia popędu płciowego. Nieznacznie podnosi ciśnienie tętnicze, stymulując przepływ krwi w penisie. Stosowana jest do niwelowania odczuwanego miejscowo bólu, działa także rozgrzewająco. Jeżówka purpurowa to roślina, która jest znana od wieków. Uodparnia system immunologiczny, zwiększając aktywność oddechową i poprawiając ruchliwość leukocytów, co wpływa na naszą wytrzymałość seksualną. Oprócz tego w suplemencie znajdziemy też dzięgiel angielski, czeremchę, gotu kola czy lucernę siewną.

Jak stosować suplement Orgasm Extra?

Przyjmowanie suplementu jest bardzo proste. Wystarczy zażywać dwie kapsułki dziennie. Nie ma znaczenia, w jakich porach przyjmujemy suplement, choć najkorzystniej jest to robić przed posiłkami, obficie popijając suplement wodą. Po około dziesięciu dniach powinniśmy zaobserwować u siebie zauważalną poprawę w jakości seksu. Zależy to jednak od indywidualnych predyspozycji, co oznacza, że w niektórych przypadkach, czas ten może się wydłużyć do nawet dwóch tygodni. Sam suplement jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, ale nie powinien być przyjmowany przez osoby niepełnoletnie i przez tych mężczyzn, którzy z racji chorób, nie powinni uprawiać seksu. Chodzi tu o osoby, które cierpią z powodu ciężkich chorób sercowo – naczyniowych.

Ostatnio przeglądane