AKTUALNOŚCI107. Orgasm Control- opis produktu

Orgasm Control- opis produktu

Przedwczesny wytrysk dotyka mężczyzn bardzo młodych, którzy dopiero podejmują pierwsze próby współżycia seksualnego oraz dojrzałych. W tym drugim przypadku możemy mówić o zaburzeniu seksualnym.

Skąd się bierze przedwczesny wytrysk?

Problemy z przedwczesnym wytryskiem dotykają nawet jednego na pięciu mężczyzn. Tym samym problem ten należy do najczęstszych zaburzeń seksualnych. Bardzo często dotyka mężczyzn między czterdziestym a sześćdziesiątym rokiem życia. Sam przedwczesny wytrysk w sensie definicji to stan niemożności utrzymania stosunku seksualnego do zaspokojenia obojga partnerów. Bardzo często wytrysk nasienia następuje już podczas gry wstępnej, zanim jeszcze rozpocznie się stosunek. Mężczyzna nie jest wtedy w stanie kontrolować wytrysku. Sytuacja taka może mieć przyczynę w męskiej psychice lub podłoże organiczne. Rozpoznaje się je bardzo często u osób, u których występuje niższe stężenie serotoniny, czyli neuroprzekaźnika w ośrodkowym układzie nerwowym, który odgrywa kluczową rolę w przy wytrysku. Na problemy z przedwczesnym wytryskiem negatywnie wpływają też nałogi oraz choroby współistniejące.

Jak możemy z tym walczyć?

Istnieją ćwiczenia, które pozwalają walczyć z przedwczesnym wytryskiem. Jednak ich skuteczność jest mocno ograniczona, a żeby osiągnąć jakiekolwiek efekty, należy uzbroić się w dużą dozę cierpliwości. Dużo prostszym i skuteczniejszym środkiem jest suplement o nazwie Orgasm Control. To nowoczesna formuła, która została opracowana właśnie z myślą o tych mężczyznach, którzy zmagają się z problemem przedwczesnego wytrysku. Regularne stosowanie Orgasm Control pozwala nie tylko uporać się z problemem przedwczesnego wytrysku, ale też zwiększyć libido, sprawić, że będziemy mieli więcej ochoty na seks oraz będziemy mogli się pochwalić lepszą i trwalszą erekcją. Samo działanie suplementu polega na redukowaniu nadwrażliwości na bodźce receptorów zwłaszcza w okolicach narządów płciowych, reguluje w naturalny sposób układ hormonalny, który bardzo znacznie działa na płodność i potencję.

Jaki jest skład suplementu orgasm control?

Suplement został tak zaprojektowany, aby wykorzystywać wyłącznie naturalne składniki, które są znane ze swoich właściwości w zakresie zwiększania potencji i korzystnego wpływu na kondycję seksualną. Znajdziemy tam między innymi dzięgiel chiński, który dzięki dużej zawartości kumaryny rozszerza naczynia krwionośne, a także pobudza krążenia krwi i łagodzi zmęczenie. Ma to ogromny wpływ na kondycje członka. Gotu Kola z kolei wspomaga krążenie i poprawia krążenie obwodowe. Z kolei jeżówka purpurowa uodparnia system immunologiczny, zwiększając aktywność oddechową i poprawiając ruchliwość leukocytów, co wpływa na wytrzymałość seksualną. Lucerna siewna reguluję z kolei równowagę hormonalną, wspomaga też wchłanianie białek i innych składników mineralnych, dzięki czemu wzmocni spermę. Ważnym składnikiem jest też lukrecja gładka, która od wieków była stosowana jako afrodyzjak. Podnosi ona ciśnienie krwi, pobudzając krążenie. Korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego. Prawoślaz lekarski zawiera pektyny, skrobię, sacharozę, flawonoidy, sole miedzi, cynku, żelaza, magnezu, kwasy organiczne i garbniki. Ma właściwości przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia. Rdest wielkokwiatowy zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Zwiększa też ilość spermy oraz zwiększa płodność mężczyzn. W składzie jest też żeń-szeń syberyjski. Stosowany jest przy zaburzeniach krążenia oraz osłabieniu popędu płciowego przy problemach z potencją, oraz wczesnym wytryskiem. Ma działanie wzmacniające. Podnosi poziom koncentracji i aktywizuje organizm do pracy zarówno fizycznej, jak i umysłowej.

Czy suplement orgasm control jest bezpieczny?

Stosowanie Orgasm Control jest całkowicie bezpieczne. To środek oparty na naturalnych składnikach i nie stanowi żadnego zagrożenia dla ludzkiego zdrowia. Nie powinny go stosować jedynie te osoby, które mają uczulenie na choćby jeden ze składników, które znajdują się w produkcie. Nie jest też przeznaczony dla osób niepełnoletnich oraz tych mężczyzn, którzy zmagają się z niewydolnością wątroby oraz nerek.

Ostatnio przeglądane