AKTUALNOŚCI106. Penis XL- opis produktu

Penis XL- opis produktu

Większy penis to marzenie wielu panów. Choć wielu z nich ma długość penisa mieszczącą się w średniej europejskiej, to nieustannie stara się, aby członek stał się jeszcze dłuższy i jeszcze grubszy. Na szczęście współcześnie, dzięki farmakologii to możliwe.

Kiedy członek jest za mały?

Pytanie to jest podchwytliwe. Jeśli weźmiemy pod uwagę kwestie zdrowotne i wpływ długości członka na proces reprodukcyjny, to nie ma tu większego znaczenia czy ma on długość dziesięciu, czy dwudziestu centymetrów. Natomiast jeśli mowa jest o kwestiach społecznych, to stykamy się z tak zwanym seksualnym rozumieniem terminu długości penisa. Większość mężczyzn i kobiet w tym ujęciu zgodzi się, że im dłuższy i grubszy jest członek, tym więcej radości odczuwamy z życia seksualnego. Dlatego właśnie mężczyźni mimo posiadania członka normalnych rozmiarów, dążą do tego, żeby był on nieco grubszy i dłuższy.

Jak to uczynić?

Jednym ze sposobów są techniki powiększające członka oraz przyrządy do rozciągania. Te pierwsze niestety nie dają zadowalających rezultatów, a te drugie bywają niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego właśnie opracowano Penis XL. To nowoczesna formuła, która pozwala powiększyć objętość penisa poprzez przyjmowanie tabletek. Same tabletki zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne wyciągi roślinne, które wykazują korzystne działanie na układ krwionośny członka. Zostały dobrane w ten sposób, aby zwiększać dopływ krwi do prącia, sprawiając tym samym, że penis staje się optycznie większy. Kiedy zwiększa się ilość krwi, to sam penis staję się też większy. Jest to rozwiązanie dające podwójną korzyść. Po pierwsze uzyskujemy większą objętość penisa, a po drugie erekcja będzie dużo trwalsza i silniejsza. Co najważniejsze długotrwałe i przede wszystkim regularne stosowanie Penis XL sprawi, że efekt powiększenia członka będzie stały. Pierwsze efekty działania możemy już zaobserwować po kilku tygodniach od stosowania suplementu.

Jaki jest skład Penis XL?

Kluczem do zrozumienia sukcesu tego suplementu jest poznanie jego składu. W nim znajdziemy przede wszystkim aminokwas l-arginina. Bierze ona udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Z kolei buzdyganek naziemny wspomaga zwiększać produkcję testosteronu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego. Im wyższy jest poziom testosteronu we krwi, tym większy jest nasz popęd seksualny. Muira puama, to pochodząca z dorzecza Amazonki roślina, która ma olbrzymi wpływ na napięcie mięśni gładkich w ciałach jamistych. Jego zmniejszenie pozwala na większy napływ krwi oraz zwiększenie objętości członka. Roślina ta jest od wieków stosowana przy leczeniu obniżonej potencji oraz libido, silny afrodyzjak. Z kolei plama sabałowa obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Wszystkim zapewne znany jest ostatni składnik, a mianowicie korzeń żeń – szeń. Pobudza on układ nerwowy, a także poprawia ogólne samopoczucie, zwiększa tolerancję na stres, aktywuje procesy detoksykacji i wydalania szkodliwych metabolitów. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco.

Jak stosować Penis XL?

Stosowanie suplementu jest stosunkowo proste. Wystarczy przyjąć jedną, a maksymalnie dwie tabletki dziennie, zaraz po posiłku. Dawka ta nie powinna być zwiększana, a z pewnością nie wolno tego czynić bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Suplement nie jest zalecany osobom z rozpoznanymi schorzeniami wątroby, nieregularnym rytmem serca, a także z cukrzycą. Osoby z nadciśnieniem tętniczym oraz stanami lękowymi, przed zastosowaniem preparatu powinny zasięgnąć konsultacji lekarskiej lub farmaceutycznej. Sam produkt należy przechowywać z dala od dzieci w miejscu suchym. Suplement można kupić w aptece lub renomowanych sklepach internetowych.

Ostatnio przeglądane