AKTUALNOŚCI105. Mega Size- opis produktu

Mega Size- opis produktu

Od kiedy świat zaczął mówić publicznie mówić na temat seksu, rozmiar męskiego członka stał się tematem nośny i znaczącym. Wedle większości z nas rozmiar w tym ujęciu ma znaczenie, a aż połowa mężczyzn przyznaję, że choć jest zadowolona z rozmiaru swojego penisa, to chciałaby, żeby był on nieco większy.

Czy penis może być za mały?

Jeśli pominiemy sytuacje ekstremalne, kiedy penis ma długość kilku centymetrów, to pojęcie za małego penisa w sensie zdrowotnym nie istnieje. To bowiem czy prącie jest długości siedemnastu centymetrów, czy też dwunastu centymetrów w żaden sposób nie wpływa na nasze zdolności do reprodukcji ani nie decyduje o tym, że jesteśmy zdrowi lub chorzy. A jednak większość mężczyzn zdecydowanie chciałaby, żeby ich penis był z gatunku tych dłuższych. Jest to związane z pewnymi symbolami seksualności, których jesteśmy zakładnikami, a które są powielane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dla wszystkich nas, dłuższy i co najważniejsze grubszy penis jest symbolem męskości, seksualności i sprawności seksualnej. Dlatego sprawność i kondycję seksualną definiujemy właśnie poprzez jego długość.

Co zrobić by nasz penis był dłuższy?

Istnieje wiele sprawdzonych metod i ćwiczeń, ale niestety każda z nich ma swoje wady. Pompki do penisa są metodą inwazyjną i na dłuższą metę, mogą sprawiać pewne problemy, a nawet wpływać na stan naszego zdrowia. Z kolei ćwiczenia na powiększenie penisa, są problematyczne i nie dają takich rezultatów, jakbyśmy chcieli. Dlatego właśnie naukowcy, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, opracowali suplement diety, który regularnie stosowany pozwoli nam wyraźnie zwiększyć objętość członka. Mega Siza, bo to jest ten suplement, działa wielotorowo. Nie tylko pozwala nam liczyć na zwiększenie objętości członka i jego wydłużenie, ale też sprawi, że erekcja będzie silniejsza i dłuższa. Wzrośnie też nasze libido, co będzie dziełem zwiększenia liczby produkowanego testosteronu. Intensyfikacji ulegną wszelkie bodźce seksualne, a zwłaszcza sam orgazm. Dodatkowo odczujemy większą przyjemność ze stosunku seksualnego, wzrost libido, przypływ energii i witalności. Preparat też poprawia krążenie, eliminuje zmęczenie, a także działają wzmacniająco.

Skąd takie działanie Mega Size?

Kluczem do sukcesu jest tu ściśle dobrany skład. Przede wszystkim składniki zawarte w suplemencie pochodzą z natury, a po drugie zostały tak dobrane, aby wzajemnie stymulować swoje działanie i sprawiać, że jest ono maksymalne przy dozwolonej dawce. W samym suplemencie znajdziemy więc, korzeń żeń –szeń. Ten ekstrakt dodaje organizmowi potężnej dawki energii, poprawia wydajność i usuwa zmęczenie. Dodatkowo jego składniki stymulują organizm do syntezy tlenku azotu, a ten z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, niezbędne do uzyskania silnej i trwałej erekcji. Kolejny składnik palma sabałowa wspomaga sprawność seksualną i zdrowie. Ponadto zapobiega bowiem przerostowi prostaty i wspomaga panów, którzy zmagają się z łagodnym przerostem gruczołu krokowego. Natomiast cytryniec chiński zwiększa satysfakcję i popęd seksualny i działa ogólnie na cały organizm, wzmacniając go. Ostatecznie pieprz Cayenne działa rozgrzewająco i pobudzająco. Przyprawy od wieków postrzegane były jako bardzo silne afrodyzjaki, wzmacniające popęd seksualny. Wśród pozostałych składników znajdziemy też l-argininę i pestki dyni.

Jak stosować suplement?

Przyjmowanie Mega Size jest bardzo proste wystarczy na około godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym połknąć dwie tabletki i popić je obficie wodą. Środek ten możemy stosować też jako ogólne wzmocnienie kondycji seksualnej. Wtedy spożywamy jedną tabletkę dziennie, najlepiej rano przed śniadaniem. Sam środek jako oparty na naturalnych składnikach jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia i życia. Nie powoduje też niepożądanych efektów ubocznych. Nie zaleca się jednak przekraczać dziennej sugerowanej przez producenta dawki. Suplementu nie powinni też stosować ci mężczyźni, którzy są uczuleni na którykolwiek ze składników znajdujących się w suplemencie.

Ostatnio przeglądane