AKTUALNOŚCI104. Androvit Plus- opis produktu

Androvit Plus- opis produktu

Każdego dnia wstajesz z łóżka i czujesz się koszmarnie zmęczony? Albo stale odczuwasz zmęczenie, niewyspanie się i na nic nie masz ochoty? Obiecujesz sobie, że musisz się porządnie wyspać? To może nie być wina niedostatecznej ilości snu, ale braku pewnych kluczowych związków w twoim organizmie.

Co może być przyczyną zmęczenia?

Przyczyn zmęczenie może być wiele. Począwszy od poważnych chorób, poprzez nieprawidłowe leczenie już stwierdzonych. Permanentne zmęczenie może wywoływać stres lub depresja. Dzieje się tak, ponieważ w sytuacjach, których nie akceptujemy, organizm wydziela znaczne ilości kortyzolu, którego nadmiar objawia się odczuwaniem zmęczenia, a nawet wyczerpania. Czasami winny jest brak snu. To stan, w którym organizm odpoczywa i „ładuje akumulatory” do normalnego funkcjonowania. Jeśli jest go za mało, to obniżamy swoje zdolności poznawcze, naruszamy równowagę emocjonalną, obniżamy wydajność i zwiększamy podatność na choroby, wpadamy w huśtawkę nastrojów, czujemy się zmęczeni. Winnym może być oczywiście nieprawidłowa dieta. Jeśli jest tłusta, zawierająca dużo cukrów prostych i mało błonnika, a dodatkowo spożywana nieregularnie, zwłaszcza w godzinach wieczornych, tuż przed położeniem się spać, może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze samopoczucie.

Jak sobie z tym poradzić?

Rozwiązaniem jest narzucenie sobie regularnych godzin wypoczynku. Wiele pomoże nam też drzemka w ciągu dnia. Eksperci zalecają także umiarkowaną aktywność fizyczną bezpośrednio przed snem. Może być to kilkunastominutowy spacer lub kilkuminutowa przebieżka. Warto też pomyśleć nad zmianą diety i zastąpienie produktów bogatych w węglowodany, tłuszcze i cukry, produktami roślinnymi, owocami i nasionami. Ostatecznie przyda nam się skuteczny suplement taki jak Androvit Plus. To rewolucyjna formuła, która ze względu na swój starannie dobrany skład wspomaga funkcje związane z wydolnością organizmu, utrzymuję prawidłowy metabolizm energetycznym, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych. Substancje zawarte w tym środku są przeznaczone głównie dla mężczyzn.

Co znajdziemy w składzie Androvit Plus?

Składniki suplementu zostały tak dobrane, aby wzajemnie stymulować swoje działanie. Do zaprojektowania suplementu wybrano tylko składniki naturalne, dzięki czemu możemy być pewni, że środek ten nie zagraża naszemu zdrowiu i życiu. Nie powoduje też żadnych niepożądanych skutków ubocznych podczas kuracji. W składzie Androvit Plus znajdziemy: Olej sojowy (substancja wypełniająca), tlenek magnezu, tauryna, kwas L-askorbinowy (witamina C), olej palmowy (stabilizator), olej kokosowy (stabilizator), wosk pszczeli żółty (stabilizator), amid kwasu nikotynowego (niacyna), żelazo, glukonian cynku, octan DL-alfa-tokoferolu (witamina E), D-pantotenian wapnia (witamina B5), glukonian miedzi (II), chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, palmitynian retinolu (witamina A), kwas foliowy, D-biotyna, selenian (IV) sodu, chlorek chromu (II), cyjanokobalamina, lecytyna sojowa (emulgator), skład otoczki: żelatyna (substancja wiążąca), glicerol (substancja wiążąca), krzemian glinowo-potasowy (nośnik barwników), barwniki: dwutlenek tytanu, tlenek żelaza czerwony, tlenek żelaza czarny.

Jak stosować Androvit Plus?

Przyjmowanie suplementu jest bardzo proste, wystarczy stosować jedną kapsułkę dziennie i popić ją dużą ilością wody. Dawki tej, zalecanej przed producenta nie powinniśmy przekraczać. Suplement nie może być też stosowany przez osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników, zastosowanych w Androvit Plus. Nie powinniśmy także stosować go u osób niepełnoletnich i traktować jako substytut zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia, w tym zróżnicowany sposób żywienia i aktywność fizyczna, stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Środek należy też przechowywać w temperaturze pokojowej. Androvit plus możemy kupić zarówno w renomowanych sklepach internetowych, jak i aptekach. Nie zaleca się kupowania suplementu w podejrzanych lokalizacjach, a także z drugiej ręki, zwłaszcza kiedy opakowanie było rozpakowane.

Ostatnio przeglądane