AKTUALNOŚCI103. BiggerSize- opis produktu

BiggerSize- opis produktu

Aż jedna trzecia mężczyzn deklaruje, że jest niezadowolona z wielkości i grubości swojego penisa. Co gorsza, także tyle samo kobiet uważa, że przyrodzenie ich partnerów seksualnych powinno być większe. Na szczęście istnieją już skuteczne sposoby, które mogą nam w tym pomóc.

Dlaczego chcemy mieć większego członka?

Na wstępie musimy zdać sobie sprawę, że posiadanie większego członka ma znaczenie prestiżowe i społeczne. W sensie zdrowotnym posiadanie mniejszego członka nie tworzy żadnych konsekwencji dla naszego organizmu. Nie powoduje chorób ani żadnych powikłań. Nie utrudnia też życia seksualnego i nie uniemożliwia reprodukcji. Ma jednak znaczenie społeczne. Mężczyzna, który może pochwalić się dłuższym penisem, jest powszechnie uważany za lepszego i sprawniejszego kochanka. Dodatkowo mężczyźni, którzy subiektywnie oceniają swoje przyrodzenie jako większe, mają duże poczucie własnej wartości, wyższy poziom akceptacji własnej osoby i chętniej nawiązują relacje seksualne. Tymczasem ci mężczyźni, którzy są krytycznie nastawieni do wielkości swojego członka, raczej unikają zbliżeń, mają niskie mniemanie o sobie, a w skrajnych przypadkach wręcz wycofują się z życia seksualnego.

Jak zatem powiększyć członka?

Istnieje wiele ćwiczeń i mechanizmów, które pozwalają nam mieć nadzieje na wydłużenie członka. To między innymi stosowanie pompek do penisa i specjalistycznych ćwiczeń, które mają zwiększyć obwód członka. Niestety przytłaczająca większość z nich nie da nam satysfakcjonujących rezultatów i ich skuteczność w zakresie powiększania członka jest bardzo niska. Alternatywą są tabletki, które w dłuższej perspektywie czasu zwiększą objętość penisa. To między innymi Bigger Size. Ich zaletą jest nie tylko skuteczność, ale też fakt, że rezultaty, jakie powodują są stałe. Stosowanie tego suplementu pozwala nam na uzyskanie dużego, grubego, twardego penisa, silniejszych przyjemności seksualnych, a także dłuższej i silniejszej erekcji, zwielokrotnionych możliwości odbywania stosunków w krótkim odstępie czasu, zwiększonej potencji, odzyskanie kontroli nad przedwczesnym wytryskiem, wydłużenia czasu trwania stosunku. Jednocześnie ze względu na właściwości składników znajdujących się w suplemencie będzie czuć się lepiej, pełni energii i witalności. Samo działanie suplementu jest dość proste. Bigger Size poprawia znacząco przepływ krwi do w naczyniach krwionośnych, powodując ich rozszerzanie. Dzięki temu więcej krwi jest w stanie w krótszym czasie napłynąć do penisa. Efektem jest oczywiście większa i trwalsza niż kiedykolwiek dotąd erekcja.

Co znajdziemy w Bigger Size?

Składniki Bigger Size to połączenie ziół oraz afrodyzjaków. To zestaw wyciągów, które od wieków były stosowane w medycynie naturalnej czy dalekowschodniej. Znajdziemy tam między innymi buzdyganek naziemny. To chiński afrodyzjak stosowany w medycynie naturalnej od tysięcy lat. Zwiększa ilość testosteronu, dba o dobrą erekcję i większe libido. Z kolei l-arginina uczestnicząc w syntezie azotu, sprawia, że naczynia krwionośne się rozszerzają i poprawia się znacznie krążenie krwi. To jej zawdzięczamy większy dopływ krwi do penisa. Czarny owies zaś aktywizuje męskie hormony i działa korzystnie w wielu stanach chorobowych. Maca Root zaś, wydłuża erekcję i zwiększa libido. Ostatecznie american ginseng bardzo korzystnie wpływa na odporność, dodaje energii, poprawia samopoczucie.

Jak stosować Bigger Size?

Przyjmowanie suplementu jest proste i odbywa się na zasadzie podobnej do stosowania każdego leku. Łykamy po prostu dwie tabletki, dwa razy dziennie. Samo opakowanie, które kosztuje około stu sześćdziesięciu złotych, wystarczy nam na miesięczną terapię. Tymczasem w zależności od indywidualnych predyspozycji, już po dwóch tygodniach regularnego stosowania Bigger Size powinniśmy zauważyć u siebie pierwsze objawy działania. Warto podkreślić, że dzięki zastosowaniu naturalnych składników, suplement ten jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Może być zatem używany przez wszystkich dorosłych mężczyzn między osiemnastym a sześćdziesiątym piątym rokiem życia.

Ostatnio przeglądane