AKTUALNOŚCI102. Penilarge- opis produktu

Penilarge- opis produktu

Wedle wszelkich dostępnych badań prawie pięćdziesiąt procent mężczyzn nie jest zadowolona z długości swojego członka. Co gorsza, także trzydzieści procent kobiet uważa, że przyrodzenie ich partnerów jest niewystarczającej długości. Na szczęście istnieje skuteczny środek, który może nam pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Czy mały członek w czymś przeszkadza?

Mały członek oczywiście nie przeszkadza w sensie dolegliwości zdrowotnych. Można z tym żyć i normalnie funkcjonować. Jednak brak satysfakcji z długości członka, może spowodować frustracje i problemy w codziennym życiu seksualnym. Wielu mężczyzn, a także kobiety, definiują męskość poprzez pryzmat posiadania przez niego dużego członka. Świadomość, że nasz penis jest zbyt mały, nie tylko sprawia kłopoty w zakresie zabaw łóżkowych, ale też wpływa znacząco na poczucie wartości jakie siedzi głęboko w nas. Dodatkowo duży członek pozwala na czerpanie większej przyjemności ze stosunku seksualnego.

Jak sprawić, że członek będzie większy?

Poszukując rozwiązania, warto zwrócić uwagę na nowoczesny środek o nazwie Penilarge. Suplement ten pozwala nam znacznie wydłużyć i pogrubić penisa. Dodatkowo suplement powoduje, że obok twardszej erekcji, zwiększy się u nas chęć na współżycie seksualne i sama kondycja. Środek działa na prostej zasadzie. Składniki w nim zawarte podnoszą poziom testosteronu, a także wpływają na rozszerzenie naczyń krwionośnych i rozluźnienie mięsni gładkich w ciałach jamistych. Powoduje to, że krew w chwili podniecenia i występowania bodźca seksualnego szybciej i w większej ilości dopływa do narządów płciowych. Efektem regularnego stosowania środka może być powiększenie penisa nawet o osiem centymetrów i sprawienie, że będzie grubszy nawet o cztery centymetry. Po terapie nasza satysfakcja ze współżycia znacząco wzrośnie, będziemy też mieli dużo intensywniejsze orgazmy, a penis stanie się dużo bardziej wrażliwy na bodźce seksualne.

Czy stosowanie suplementu Penilarge jest bezpieczne?

Stosowanie suplementu jest całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Jest on złożony wyłącznie z naturalnych składników i nie powoduje żadnych niepożądanych efektów ubocznych dla organizmu. Samo stosowanie suplementu jest bardzo proste. Wystarczy przyjąć jedną lub dwie tabletki i popić je wodą. Pełna terapia, zalecana przez producenta trwa około ośmiu miesięcy, ale już po kilku tygodniach zobaczymy pierwsze bardzo wyraźne efekty, stosowania suplementu. Ostatecznie efekty stosowania środka są uzależnione od naszych indywidualnych predyspozycji. U jednej osoby pozytywne efekty nastąpią szybciej, u innej może to zająć nieco czasu. W przypadku tego suplementu mamy jednak gwarancję, że efekty działania są stałe.

Jaki jest skład suplementu Penilarge?

Skład został oparty na wyciągach z roślin i ziołach. Nie znajdziemy tu żadnych chemicznych dodatków, czy ulepszaczy smaku. Podstawowym składnikiem suplementu jest l-arginina. To aminokwas, który odpowiada za syntezę azotanu, który z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w całym organizmie. Kiedy naczynia krwionośne się rozszerzają, to do narządów płciowych dopływa więcej krwi w dużo krótszym czasie. Efektem tego uzyskujemy trwałą, a co najważniejsze stabilną erekcję. W składzie znajdziemy też między innymi wyciąg z palmy sabalowej. Ta ma działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Dodatkowo składnik ten obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, poprawiając elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Buzdyganek naziemny powoduje, że zwiększa się produkcja testosteronu i ma pozytywny wpływ na zwiększenie popędu seksualnego. Ważnym składnikiem jest też żeń szeń. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy, podnosi wydolność psychiczną i fizyczną, a w efekcie poprawia ogólne samopoczucie, zwiększa tolerancję na stres i działa pobudzająco.

Ostatnio przeglądane