AKTUALNOŚCI100. Femalegra- opis produktu

Femalegra- opis produktu

Brak lub zmniejszona ochota na seks jest jedną z najczęściej występujących dysfunkcji seksualnych u kobiet. Szacuje się, że dotykać może nawet dwudziestu procent dorosłych kobiet. Na szczęście współczesny rynek medyczny jest w stanie im pomóc.

Dlaczego nie mamy ochoty na seks?

Przede wszystkim musimy zrozumieć, że libido nie jest przez całe życie na tym samym poziomie i często brak ochoty na seks, wynika z faktu, że nasz organizm po prostu się starzeje. Libido budzi się w okresie dojrzewania. W przypadku kobiet największą ochotę na seks mają około trzydziestego roku życia, a także przed okresem menopauzy. Libido może być mniejsze lub większe, ale problem pojawia się wtedy, kiedy zanika, a wraz z nim jakakolwiek aktywność seksualna kobiety. Przyczyny tego stanu rzeczy mogą być różne. Choćby zaburzenia hormonalne, choroby przewlekłe, a także przyjmowane leki. Zmniejszona ochota na seks może być konsekwencją lęku przed ciążą lub niskiego poczucie własnej atrakcyjności i seksualności, a także kompleksów. Najczęściej jednak niskie libido, to konsekwencje naszego, niezdrowego stylu życia. Nie sprzyja mu przewlekłe przemęczenie, stres, sięganie po alkohol czy inne używki, otyłość, a także złe odżywianie się.

Jak na nowo odkryć w sobie chęć do seksu?

Przede wszystkim musimy nieco zmienić swoje życie. Jedzmy więcej warzyw i owoców, ograniczmy cukry i tłuste potrawy. Rzućmy palenie papierosów i alkohol. Musimy też pozbyć się stresu i po prostu wypocząć. Warto także zadbać o siebie. Jeśli zmniejszona ochota na seks jest spowodowana istniejącymi chorobami, powinnyśmy w pierwszej kolejności skonsultować się z lekarzem i rozpocząć leczenie. Warto też korzystać z nowoczesnych osiągnięć medycyny i spróbować zastosować leki. Jednym z nich jest Femalegra.

Jak działa Femalegra?

Femalegra, to lek, który pozwala wyeliminować wszelkie konsekwencje stanu nieodczuwania popędu seksualnego, oziębłości seksualnej i pomoże tym kobietom, które nie są w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej podczas współżycia. Substancja czynna, którą zawiera Femalegra sprawia, że znacząco wzrasta ukrwienie jednakowo narządów płciowych kobiety, jak i też stref erogennych. Efektem tego stają się one wyjątkowo wrażliwe na stymulację seksualną. Dzięki temu wzmacniają się doznania podczas orgazmu, intensyfikuje się jego odczuwanie, eliminowane są skutki braku popędu, potęgowane są bodźce seksualne i pojawia się szansa na przeżywanie wielokrotnych orgazmów.

Kto może przyjmować Femalegra?

Lek może przyjmować każda pełnoletnia kobieta, która jest zaniepokojona swoją kondycją seksualną. Samo stosowanie leku jest niezwykle proste. Jedną tabletkę leku przyjmujmy na około czterdzieści pięć minut przed planowanym stosunkiem seksualnym, a sam lek powinien zostać popity dużą ilością wody. Efekty działania leku widać przez cztery do sześciu godzin, po zastosowaniu.

Czy są jakieś przeciwwskazania w przyjmowaniu Femalegra?

W niektórych indywidualnych przypadkach lek może nie dawać, takich efektów jak powinien. Nie wolno nam jednak wtedy zwiększać samodzielnie dobowej dawki leku. Winniśmy udać się do lekarza specjalisty, które po konsultacji może podjąć decyzję o zwiększeniu dawki. Do lekarza musimy też pójść, jeśli planujemy przyjmowanie Femalegra, a jednocześnie stosujemy na co dzień leki antydepresyjne lub mające wpływ na ciśnienie krwi. W trakcie stosowania leku nie powinnyśmy spożywać zbyt obfitych posiłków. Nie wolno nam też pić alkoholu ten bowiem skutecznie redukuję efekty działania produktu. Femalegra nie może być stosowana, jeśli kobieta cierpi na: dolegliwości ze strony serca, dolegliwości ze strony układu krążenia, choroby wrzodowej, a także w przypadku występowania alergii na składniki leku. Femalegra nie powinna być też zażywana przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Sam lek można zakupić w jednym z renomowanych sklepów internetowych lub w aptece. Nie należy kupować leku w podejrzanych placówkach, zwłaszcza jeśli oferowany jest w podejrzanie niskiej cenie. Produkt ten jest bowiem bezpieczny, ale pod warunkiem zgodności zawartości leku ze składem podanym przez producenta.

Ostatnio przeglądane